Temajet © 2021. Tüm hakları saklıdır.

Sokak Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. Yurt Dışı Para Gönderme ininal

Yurt Dışı Para Gönderme ininal

admin admin - - 4 dk okuma süresi
329 0

Her an her yerde pratik olarak para yurt dışı para gönderme işlemi yapan ininal kart kullanıcılarını memnun bırakmaktadır. Banka hesaplarından bakiye yüklenmesi ile kullanılan kart yurt dışı odakla para transferine de izin vermektedir. Mobil uygulama kullanaraktan ininal kartınızda anından transfer sağlamak mümkün olmaktadır. Para yurt dışı para gönderme oldukça önemli bir durumdur.

Yurt dışı para gönderme anlaşmalı kurumlar aracılığı ile olabileceği gibi mobil uygulamadan da yapılabilmektedir. Özellikle Türkiye’de bulunan birine para yollamak istediğinizde referans numarası sağlanmaktadır. Para transferini alacak kişi ininal uygulamasını yüklemiş olması gerekir. Bu sayede gönderilen parayı hesabına işleyebilmektedir. Para transferi yaparken verici ve alıcı uygulamayı kullanıyor olması önemli olacaktır.

ininal Uygulaması ile Para Transferi

Gönderici para transferi işlemini sağladığında alıcı kişi yurt dışından gelen parayı alabilmek adına ininal uygulamasını cihazına yüklemelidir. Yurt dışı para göndermeişleminin tamamlanması için alıcı kişinin para yükle bölümüne girerek yurt dışından para transferi bölümüne giriş yapması gerekir. para yurt dışı para gönderme alıcının referans numarasını girmesi ile istenilen hesaba geçiş yapacaktır.

Yurt dışı para gönderme ininal uygulaması ile oldukça pratiktir. Özellikle yurtdışı üzerinden para gönderimi referans numarası ile dakikalar içerisinde hesaba yatırılmaktadır. Bununla birlikte yollanan para döviz üzerinden yollanmasında hiçbir sakınca bulunmamaktadır. Alıcı gönderilen parayı dolar ya da Euro kuruna bağlı olarak Türk parasına çevirerek hesabına alabilmektedir. Para transferler ininal ile birlikte oldukça kolaydır.

Yurtdışından Para Transferi

Yurt dışı para gönderme işlemleri kullanıcıları endişelendirmektedir. Paranın anında hesaba geçmesi oldukça önemlidir. Yurtdışından size gönderilmiş bir parayı ininal üzerinden dakikalar içerisinde hesabınıza aktarabilirsiniz. Bunun için uygulamanın cihazınıza yüklenmiş olması gerekir. Uygulama üzerinden para yükle butonuna basmanız ve yurtdışından para transferi butonunu seçmeniz gerekmektedir. Kullanıcıya verilen referans numarası sayesinde paranız kısa sürede transfer olacaktır.

Yurtdışından dolar ve euro oldukça sık yollanan para birimleridir. Para yurt dışı para gönderme işlemi yaparken göndericinin hangi kurum üzerinden işlem yaptığını mutlaka belirtmeniz gerekmektedir. Böylece size ait olan referans numarasını girmek mümkündür. Yurt dışı para göndermeişlemi kısa süre içinde tamamlanması ile kullanıcıları memnun etmektedir.

Dilerseniz fatura ödeme hizmetimizi de kullanabilir günün her saati dilediğiniz zaman elektrik, doğalgaz, online internet faturası sorgulama yapabilir veya ödeyebilirsiniz.

Diğer yazımız olan  https://www.ininal.com/ininal-plus sayfasını inceleyebilirsiniz, ininal.com farkı hissedin.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın