Temajet © 2021. Tüm hakları saklıdır.

Sokak Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. Kaynaktan Gelen Sürpriz Açıklama: İşte Detaylar!

Kaynaktan Gelen Sürpriz Açıklama: İşte Detaylar!

admin admin - - 2 dk okuma süresi
11 0

Eylem Tok’un Oğluyla İlgili Yeni Gelişmeler

Yazar Eylem Tok’un oğlu T.C’nin karıştığı kaza, son günlerin en çok konuşulan konularından biri haline geldi. Kazada 1 kişinin hayatını kaybetmesi ve 4 kişinin yaralanmasıyla sonuçlanan olayda, Demirören Grubu’nun üst düzey bir yetkilisinin oğlunun da adının karıştığı iddialar ortaya atıldı. Ancak, yapılan açıklamada bu iddialar yalanlandı ve HTS kayıtlarının gerçeği ortaya koyacağı belirtildi.

Demirören Grubu Idiaları Yalanladı

Halk TV’ye konuşan Demirören Grubu’ndan üst düzey bir kaynak, iddiaları yalanlayarak şunları kaydetti: “Cemal Demirören yurtdışında okuyor. 2-3 aydır da Türkiye’ye gelmiş değil. Kazayı yapıp firar eden gençle tek ortak yanları, ortaokulda aynı okulda okumuş olmaları. Bunun dışında herhangi bir ilişkileri ve bağı yok. Kendisi eğitim için yurtdışında. İki çocuk sadece ortaokul yıllarında birbiri ile arkadaş. Zaten HTS kayıtları her şeyi ortaya koyacaktır.”

Yaşanan Olayın Detayları

Eyüpsultan’da meydana gelen kazada, T.C’nin kullandığı araç yol kenarındaki ATV tipi araçlara çarparak bir kişinin ölümüne ve dört kişinin yaralanmasına neden oldu. Kaza sonrası T.C ve annesi Eylem Tok, İstanbul Havalimanı’ndan Mısır’a kaçtı ve ardından Amerika Birleşik Devletleri’ne gittiler. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından başlatılan soruşturma kapsamında, T.C ve annesi hakkında yakalama kararı çıkarıldı ve iadeleri için girişimlerde bulunuldu.

Bu olay, toplumda geniş yankı uyandırdı ve hala merak konusu olmaya devam ediyor. Son gelişmeleri takip etmek için bizi takip etmeye devam edin.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın