Temajet © 2021. Tüm hakları saklıdır.

Sokak Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. Yargıtay Başkanlık Seçiminde Yeniden Oylama Kararı Alındı – Sürpriz Gelişme!

Yargıtay Başkanlık Seçiminde Yeniden Oylama Kararı Alındı – Sürpriz Gelişme!

admin admin - - 3 dk okuma süresi
41 0

Yargıtay Başkanlığı görevine seçilen Mehmet Akarca’nın 4 yıllık görev süresi sona ermiştir ve Yargıtay’da başkanlık yarışı devam etmektedir. Yeniden yapılan seçimin on birinci turuna Mehmet Akarca, Ömer Kerkez ve Muhsin Şentürk katılmaktadır. Muhsin Şentürk, seçimin yeniden yapılmasının ardından tekrar aday olmuştur.

Yargıtay Başkanlığı görevine seçilen Mehmet Akarca’nın 4 yıllık görev süresi 24 Mart 2024 Pazar günü sona ermiştir. Yargıtay’da başkanlık yarışı devam etmektedir ve on birinci turda başkanın seçilememesi nedeniyle seçim yeniden yapılmaktadır. Bu seçimde Mehmet Akarca, Ömer Kerkez ve Muhsin Şentürk aday olarak yarışmaktadır. Muhsin Şentürk, seçimin yeniden yapılmasının ardından tekrar adaylığını koymuştur.

Yargıtay Başkanlığı görevine seçilen Mehmet Akarca’nın 4 yıllık görev süresi dolmuş ve yeni başkan seçimi için on birinci tur yapılmaktadır. Bu turda Mehmet Akarca, Ömer Kerkez ve Muhsin Şentürk aday olarak yarışmaktadır. Muhsin Şentürk, seçimin yeniden yapılmasının ardından tekrar aday olmuştur.

Muhsin Şentürk, Yargıtay Başkanlığı için yapılan seçimde yeniden aday olmuştur ve on birinci turda Mehmet Akarca ve Ömer Kerkez ile yarışmaktadır. Yargıtay’da başkanlık yarışı devam etmekte olup, seçimin sonucu merakla beklenmektedir.

**NTV’yi Sosyal Medyadan Takip Edin**
NTV’yi sosyal medyadan takip ederek gündemdeki gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz. NTV’nin resmi sosyal medya hesapları üzerinden yayınlanan içeriklere kolayca erişebilir, haberleri takip edebilirsiniz. Sosyal medya platformları üzerinden NTV’yi takip ederek haberlerden, canlı yayınlardan ve diğer içeriklerden haberdar olabilirsiniz. NTV’nin sosyal medya hesapları aracılığıyla güncel haberleri ve önemli gelişmeleri takip edebilirsiniz. Sosyal medya üzerinden NTV’yi takip ederek haberlerden ve programlardan anında haberdar olabilirsiniz. NTV’nin sosyal medya hesaplarından yayınlanan içerikleri takip ederek gündemden haberdar olabilirsiniz. Sosyal medya üzerinden NTV’yi takip ederek güncel haberleri ve önemli gelişmeleri takip edebilir, video içeriklerine erişebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın