Temajet © 2021. Tüm hakları saklıdır.

Sokak Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. Şirket kayyımı not bırakıp intihar etti: “Kötülüklerle dolu bir dünyada çalışmak istemiyorum”

Şirket kayyımı not bırakıp intihar etti: “Kötülüklerle dolu bir dünyada çalışmak istemiyorum”

admin admin - - 2 dk okuma süresi
18 0

Özlem ve Tayyar Öz Çiftinin Şirketlerine Kayyım Atandı

Ünlü iş insanı çifti Özlem ve Tayyar Öz’ün şirketlerine kayyım olarak atanan Bünyamin Ergün, şaşırtıcı bir şekilde hayatına son verdi. Ergün, geride bıraktığı notta “çok fazla kötülük var, kimsenin kabahati yok” ifadelerine yer verdi.

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı Soruşturma Başlattı

Özlem ve Tayyar Öz çifti, paylaşımları ve lüks hayat tarzları nedeniyle Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından haklarında 5 ayrı suçtan soruşturma başlatıldı. Ayrıca çiftin yurt dışına çıkışı da yasaklandı. Bu gelişme sonrasında tüm mal varlıklarına el konuldu.

Şirketlere kayyım olarak atanan Bünyamin Ergün’ün intihar etmesi ise herkesi şaşırttı. Ergün, İstanbul Başakşehir’deki evinde not bırakarak yaşamına son verdi. Notunda “Çok fazla kötülük var, kimsenin kabahati yok. Ne yaptıysam kendime yaptım” şeklinde ifadeler yer aldı.

Bünyamin Ergün’ün Ölümü Şaşkınlık Yarattı

İstanbul’un Başakşehir ilçesindeki bir apartmanda yaşanan olay, çevrede büyük bir şaşkınlık yarattı. Bünyamin Ergün’ün intihar etmesi ve bıraktığı not, olayın ardından detaylı bir şekilde incelenmeye başlandı.

Ergün’ün neden böyle bir karar aldığı ve notunda ne anlatmak istediği merak konusu oldu. Özlem ve Tayyar Öz çifti ile arasında nasıl bir ilişki olduğu da araştırılmaya başlandı.

Özlem ve Tayyar Öz çiftinin yaşadığı bu olay, medyada geniş yankı uyandırdı. Soruşturmanın detayları ve gelişmeler, kamuoyu tarafından yakından takip edilmeye devam ediyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın