Temajet © 2021. Tüm hakları saklıdır.

Sokak Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. Hoşluk merkezi kurşunlanan Ece Ronay’dan birinci açıklama

Hoşluk merkezi kurşunlanan Ece Ronay’dan birinci açıklama

admin admin - - 5 dk okuma süresi
5 0

Şarkıcı ve toplumsal medya fenomeni Ece Ronay, olayla ilgili yaptığı açıklamasında, eski tabirlerini hatırlattı. Ronay, “Eski eşimin başını belaya soktuğunu hissediyorum. Can güvenliğim olmadığı için Diyarbakır’a yerleşmek istiyorum dediğim için bile ‘Ele kaçıyor’ diye haber kanallarında konuşuldu” dedi.

Olay, sabaha karşı Osman Yılmaz Mahallesi İstanbul Caddesi’nde yer alan Ece Ronay’a ilişkin hoşluk merkezinde meydana geldi. Alınan bilgiye nazaran, hoşluk merkezine kimliği bilinmeyen kişi yahut bireyler silahlı akın gerçekleştirdi. Kurşunlar iş yerinin camlarına isabet etti. Silah seslerini duyan etraftaki vatandaşlar 112 Acil Davet Merkezine ihbarda bulundu. İhbar üzerine adrese polis takımları sevk edildi. Polis takımları iş yerinde incelmelerde bulundu.

Öte yandan, Ece Ronay’ın eski eşine ilişkin araçlarının sergilendiği argüman edilen oto galeri de dün akşam saatlerinde kurşunlanmıştı..

“MEHMET BİLİR’İN KATILDIĞI YAYINLARIN UCU BANA DOKUNUYOR”.

Şarkıcı ve toplumsal medya fenomeni Ece Ronay, toplumsal medya paylaşımında, iş yerinin kurşunlanması ve kendisiyle ilgili açıklama yaptı. Ronay, “İşyerimize şimdi kimliği tespit edilemeyen şahıslarca atak düzenlendiği haberi doğrudur. Bir müddettir gündemi meşgul eden ve tarafı olmadığım kaoslara kimi toplumsal medya hesapları tarafından yaratılan algılarla çekilmeye çalışılıyorum. Mehmet Bilir’in benimle uğraşmak için daima ve daima katıldığı yayınların ucu sonunda kestirim ettiğim üzere bana dokundu. Benim 2 tane şubem var, gündemdeki hiç kimse ile denk değilim, bu olayları gerçekleştirenleri tanımıyorum. Mehmet’e yapılan ataklardan haberim ve alakam olmadığını tekraren söyledim. Gecen günlerde eski eşimin yayınlara bağlanıp beni tahrik etmesi sonucunda büsbütün kendimi savunma maksatlı yaptığım bir paylaşımda eski eşimin şu an hepimizin üzerinde olan kontrollerden mallarını kaçırdığını, araçlarının A. Motors isimli galeride bulunduğunu söyledim. Ancak bu, asla gaye göstermek emelli değil. Eski eşimin hakkımdaki temelsiz savlarına karşı bir savunma yapmak hedefli söyledim. Benim paylaşımım gaye göstermiş üzere yapılan haberleri ise hüzün ile okuyorum..

“ESKİ EŞİMİN BAŞINI BELAYA SOKTUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM DEMİŞTİM”

Hiç kimsenin bu türlü bir durumla karşı karşıya kalmasını istemem, düşmanımın bile olsa, ekmek teknesine bu kadar yakışıksız bir akın ile leke getirilsin istemem. Zira benim de iş yerlerim var. Şahıslar kendi toplumsal medya hesaplarından eski eşime ve arkadaşlarına şahsi sorunlarından dolayı meydan okuyor, lakin çıkan haberlerde Ece Ronay’ın eski diyerek orada bile bana karşı bir algı çalışması başlatılmış durumda. Yeniden, günler evvel yaptığım paylaşımda, eski eşimin başını belaya soktuğunu hissediyorum. Can güvenliğim olmadığı için Diyarbakır’a yerleşmek istiyorum dediğim için bile ‘Ele kaçıyor’ diye haber kanallarında konuşuldu” dedi..

‘BU OLAYI AZMETTİRENLER VE FAİLLERİNİN YAKALANMASI İÇİN UĞRAŞ GÖSTERECEĞİM’

Ronay, bu olaylara karışanların yakalanmasını istediğini belirterek, “Diğer fenomenlerin kimlere bulaştığı, ne işler yaptığı beni hiç ilgilendirmiyor. Zira maddi durumumdan da şube sayımdan da göründüğü üzere hiçbir formda ben bu işlere bulaşmadım. Kimseyi zan altında bırakmak istemesem de bu hareketin kimlere hizmet ettiği aşikar. Bu olaya azmettirenler de dahil olmak üzere tüm faillerinin yakalanması için elimden gelen tüm uğraşı göstereceğime kimsenin kuşkusu olmasın” diye konuştu.

patronlardunyasi.com

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın