Temajet © 2021. Tüm hakları saklıdır.

Sokak Haber

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Güncel
 4. »
 5. En Güzel Otel Tatili Babylontown

En Güzel Otel Tatili Babylontown

admin admin - - 4 dk okuma süresi
7 0

Türkiye coğrafyasının birbirinden güzel tatil yapılacak olan alanları yer alıyor. Buralarda da çok farklı konseptlerde turizm işletmeleri bulunuyor. İnsanlar kendi tercihlerine göre bu tür yerlerde kalıyor. İşte onlar içinde Babylontown otel tatili de yer alıyor. Otel hakkında bilgi vermeden her dönem açık olduğunu, kışın ayrı, yazın ayrı bir güzel olduğunu ifade etmek gerekir. Çocuklu ailelerin de gidebileceği, Antalya Kumluca mevkiinde yer alıyor ve dünyanın en güzel yerlerinden olan Olympos’a son derece yakın olması, denize girmeyi de ayrı bir keyifli hale getiriyor.

Otelin Odalarına Genel Bakış

Babylontown otel tatili yapmak isteyenlerin karşısına değişik oda tipleri çıkar. Bunlar şunlardır:

 • Konak orman
 • Kule Üst
 • Kule alt
 • Konak havuz
 • Bungalow
 • Kule alt özel
 • Kule cam özel
 • Bungalow fam
 • Kule fam

Temel oda tipleridir. Bu oda tipleri içinde maksimum iki kişi kalınabilecek olanlar olduğu gibi daha fazla sayıda kişinin kalabileceği odalarda vardır. Her bir oda birbirinden güzel ve özenle dizayn edilmiştir

Babylontown Otelin Genel Özellikleri

Babylontown otel tatili tercih edenlerin karşısına birbirinden farklı güzellikler çıkar. Otelin içinde düzenli olarak temizliği yapılan ortak kullanımı olan bir havuz vardır. Akşamları çok özel eğlenceler yapılmaktadır. Çocuklu aileler de düşünülerek, çocuklar için özel aktiviteler bulunur. Wi fi hizmeti ücretsizdir. Otelde kalıp çıkmak istemeyenler için son derece özel restoran vardır. Burada damak çatlatan lezzetler yenilebilir. Otelde DJ performanslar, dart oynama alanı, bisiklet kiralama ve özel bisiklet sürme alanı, çamaşırhane, ücretsiz park yeri bulunur. Sürekli olarak oda servisi açıktır. Kısaca böylesi bir otelde tam anlamı ile yok yoktur,  antalya yaz tatili arayanların adresi.

Babylontown Otel Tatili Kimler İçindir?

Babylontown otel tatili işin özünde herkese her zaman için hitap eden bir tatil biçimidir. Doğanın içinde gözlerden uzak tatil yapmak isteyenler, günlük yaşamın stresinden uzaklaşmak isteyen herkes böylesi bir tatili tercih edebilir. Doğa içinde yer alan tüm renkleri görmek isteyenler, tek başına güvenle tatil yapmak isteyenler, çevre bilinci yüksek olanlar da böylesi tatili tercih edebilirler. Üstelik bu otel benzerlerinden açık ara ayrılan ve kalan kişilere eşsiz bir deneyim sunan yerdir.

Babylontown Otel Tatili Fiyatları

Babylontown otel tatili fiyatları benzerleriyle ve otelin müşterilerine sunduğu eşsiz olanaklar göz önüne alındığı zaman son derece uygundur. Hangi dönem kalındığı fiyatları belirleyen temel faktörlerden bir tanesidir. Oda kahvaltı ya da yarım pansiyon konaklama yapılması, oda tipi de rakamları etkileyen başlıca faktörlerdir.

https://www.babylontown.com.tr ailenizin oteli kış ve yaz aylarının vazgeçilmezi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın