Temajet © 2021. Tüm hakları saklıdır.

Sokak Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. Turgut Altınok’un Lüks Kargir Evinin Görüntüsü Ortaya Çıktı

Turgut Altınok’un Lüks Kargir Evinin Görüntüsü Ortaya Çıktı

admin admin - - 3 dk okuma süresi
6 0

Cumhur İttifakı’nın Ankara adayı Turgut Altınok’un mal varlığıyla ilgili tartışmalar devam ediyor. Altınok’un açıkladığı mal varlığı listesinde yer alan kargir evlerden biri görüntülendi. Sosyal medya hesabından mal varlığını açıklayan AKP’nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok’un, anne ve babadan miras kalan arsa, tarla ve evlerinin yanı sıra 1 bostan, 1 bağ, 2 kargir ev ve 2 kargir bina bulunduğu ortaya çıktı.

Altınok’un Elmar Tower’daki 1+1 ev fiyatının 3 milyon 250 bin TL olduğu bilgisi de gündemde. Ayrıca Keçiören’deki kargir evin de görüntüleri paylaşıldı. Altınok’un aile şirketine ait 183 adet, kendisine ait 67 adet 1+1 daire bulunduğunu belirttiği Elmar Tower’daki ev fiyatları ve mal varlığıyla ilgili yapılan yorumlar sosyal medyada yoğun ilgi gördü.

Turgut Altınok’un malvarlığı açıklamasının ardından sosyal medyada “Babadan miras olarak Ankara kalmış”, “Mal Allah’ın” gibi yorumlar yapıldı. Altınok’un mal varlığı tartışmaları sürerken, kargir ev ve diğer gayrimenkullerle ilgili detaylar da merak konusu oldu. Altınok’un mal varlığına ilişkin açıklamalar ve sosyal medyadaki yorumlar kamuoyunda geniş yankı buldu.

Altınok’un mal varlığına ilişkin detaylar ve açıklamaların ardından, Elmar Tower’daki 1+1 ev fiyatının yüksekliği ve Keçiören’deki kargir evin görüntüleriyle ilgili paylaşılan bilgiler dikkat çekiyor. Altınok’un mal varlığındaki kargir ev ve diğer gayrimenkullerle ilgili detaylar, seçmenler tarafından da merak ediliyor.

Cumhur İttifakı’nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Turgut Altınok’un mal varlığıyla ilgili açıklamaların devam etmesi beklenirken, sosyal medyada yapılan yorumlar ve paylaşımlar da gündemi meşgul etmeye devam ediyor. Altınok’un mal varlığına ilişkin tartışmaların seçim sürecine etkisi ve kamuoyundaki yankısı da yakından takip ediliyor.

Turgut Altınok’un mal varlığındaki kargir ev ve diğer gayrimenkullerle ilgili gelişmelerin seçim sürecine etkisi ve kamuoyundaki algısı merak konusu olmaya devam ediyor. Altınok’un açıklamaları ve mal varlığıyla ilgili detaylar, seçmenlerin karar sürecinde de etkili olabilecek önemli bir faktör olarak değerlendiriliyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın