Temajet © 2021. Tüm hakları saklıdır.

Sokak Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. Konya’da Kaybolan Fransız Ailesinin Kedisi İçin Bin Euro Ödül Vaat Ediliyor

Konya’da Kaybolan Fransız Ailesinin Kedisi İçin Bin Euro Ödül Vaat Ediliyor

admin admin - - 3 dk okuma süresi
36 0

Fransız Ailenin Konya’da Kaybolan Kedisi Ruby’i Arıyor

Karavanlarıyla dünya turu yapan Fransız aile, Konya’nın Beyşehir ilçesinde kaybolan kedileri Ruby’i arıyor. Cedric ve Aurelie çifti, çocukları Lily ve Zoe Bonnat ile birlikte yaklaşık 40 gün önce ilçede kaybolan kedileri için seferber oldu. Aile, kedilerini bulana bin euro (35 bin TL) ödül vereceklerini de duyurdu.

Ailenin Dünya Turu ve Kedilerini Bulma Çabaları

Fransa’da yaşayan Cedric ve Aurelie çifti, iki yıldır karavanlarıyla Avrupa ülkelerini gezerek Fas’a kadar gittiler. Son üç aydır da Türkiye’de bulunan aile, Türkiye’den sonra Gürcistan, Ermenistan ve Hindistan’a gitmeyi planlarken Konya Beyşehir’de kedileri Ruby’i kaybetti. Cedric Bonnat, gazetecilere yaptığı açıklamada, kedinin her sabah saat 07.00’de dışarı çıktığını ve genellikle 1-2 saat içinde geri döndüğünü söyledi. Ancak kedilerinin yaklaşık 40 gün önce yine sabah çıktığını ancak geri dönmediğini belirten Bonnat, ailenin endişeli bir şekilde kediyi aramaya başladıklarını aktardı.

Ödül ve Yardım Çağrısı

Bonnat, kedilerini bulana bin euro ödül vereceklerini ve herkesin yardımlarını beklediklerini söyledi. Aile, çocukların sınavları olduğu bir dönemde bile Konya’da kalarak kedilerini aramaya devam etti. Cedric Bonnat, Türkiye’den ayrılacaklarını ancak üç ay içinde tekrar dönerek kedilerini bulmak için ellerinden geleni yapacaklarını vurguladı. Ayrıca, Beyşehir halkına, polise, Belediye Başkanı Adil Bayındır ve diğer yetkililere verdikleri destek ve katkılardan dolayı teşekkür etti.

Bu duygusal hikaye, Fransız ailenin sevgi dolu kedilerini bulma çabalarını ve yardım çağrılarını içeriyor. Ruby isimli kedinin kaybolmasıyla başlayan endişe ve umutsuzluk, ailenin kararlılığı ve inancıyla dönüşecek gibi görünüyor. Aile, bin euro ödülle Ruby’i bulacak kişiyi bekliyor ve herkesin desteğini istiyor. Konya’da kaybolan Ruby’in bulunması için yapılan bu duyarlı çağrı, umarız bir an önce sonuçlanır ve aile sevdiklerine kavuşur.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın