Temajet © 2021. Tüm hakları saklıdır.

Sokak Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. İSKİ’den Beykoz’a su müjdesi! Sular ne zaman gelecek?

İSKİ’den Beykoz’a su müjdesi! Sular ne zaman gelecek?

admin admin - - 3 dk okuma süresi
33 0

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ), Beykoz ilçesindeki içme suyu hatlarında meydana gelen arıza nedeniyle su kesintisi yaşanacağını duyurdu. Beykoz’un Anadolufeneri ve Dereseki Mahallesi’ni etkileyecek olan su kesintisinin 5 Temmuz tarihinde gerçekleşeceği belirtildi.

Su kesintisi programının ayrıntılarına göre, Beykoz’un belirli bölgelerinde yaşayan vatandaşlar 5 Temmuz tarihinde su kesintisiyle karşılaşacaklar. Su kesintisi, akşam saatlerinde başlayacak ve aynı gün içerisinde tamamlanacak. İSKİ ekipleri, arıza nedeniyle meydana gelen sorunu en kısa sürede çözmek için çalışmalarını sürdürüyor.

Su kesintisinin Anadolufeneri ve Dereseki Mahallesi’ni etkileyecek olması nedeniyle vatandaşların suyunu önceden depolamaları ve gerekli tedbirleri almaları önem taşıyor. Su kesintisi süresince vatandaşların mağdur olmaması için İSKİ ekipleri gerekli önlemleri alacak ve kesintinin en kısa sürede sona ermesini sağlayacak.

İSKİ yetkilileri, su kesintisi programının 5 Temmuz tarihinde uygulanacağını ve Beykoz’un belirli bölgelerinde suyun akşam saatlerinde kesileceğini belirtti. Vatandaşların su kesintisi süresince dikkatli olmaları ve gerekli önlemleri almaları gerektiği konusunda uyarılarda bulundu.

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ), Beykoz ilçesinde yaşanan su kesintisiyle ilgili olarak vatandaşları bilgilendirmeye devam edecek. Su kesintisinin yaşanacağı bölgelerde ikamet eden vatandaşların, kesinti programına uygun şekilde hazırlıklarını yapmaları ve suyun kesilmesi durumunda mağdur olmamaları için gerekli tedbirleri almaları gerekiyor. İSKİ ekipleri, su kesintisi süresince sorunun en kısa sürede giderilmesi için çalışmalarını sürdürecek.

5 Temmuz tarihinde Beykoz’un Anadolufeneri ve Dereseki Mahallesi’nde yaşanacak olan su kesintisi, İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) tarafından duyuruldu. Vatandaşların su kesintisi süresince dikkatli olmaları ve gerekli önlemleri almaları gerektiği konusunda uyarıda bulunuldu. Su kesintisinin akşam saatlerinde başlayacak olması nedeniyle vatandaşların suyunu önceden depolamaları önem taşıyor. İSKİ ekipleri, kesintinin en kısa sürede sona ermesi için çalışmalarını sürdürüyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın