Temajet © 2021. Tüm hakları saklıdır.

Sokak Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. Deprem suçlusu müteahhit, kamu binalarına imza atıyor!

Deprem suçlusu müteahhit, kamu binalarına imza atıyor!

admin admin - - 2 dk okuma süresi
7 0

İsmail Saymaz: Hatay’da 6 Şubat Depreminde Yıkılan Fuat Seçkin Apartmanının Müteahhidi Selahattin Yüksel’in İnşaat Faaliyetleri

Son zamanlarda Hatay’da meydana gelen 6 Şubat depreminde hayatını kaybeden 14 kişinin bulunduğu Fuat Seçkin apartmanıyla ilgili dikkat çeken bir gelişme yaşandı. Sözcü yazarı İsmail Saymaz, apartmanın müteahhidi olarak bilinen Selahattin Yüksel’in, depremden sonra bambaşka bir faaliyet alanına yöneldiğini ortaya çıkardı.

Yüksel’in İnşaat Faaliyetleri

Hatay’da meydana gelen deprem sonrasında Fuat Seçkin apartmanının müteahhidi Selahattin Yüksel’in avukatı Fevzi Randa aracılığıyla yapılan savunmada, Yüksel’in inşaat sektöründeki çalışmalarına devam ettiği belirtildi. Yüksel’in, Antakya Galericiler ve Dericiler sitelerinin inşaatını gerçekleştirdiği, ayrıca Hatay Ticaret Odası’nın da hizmete açılması için çalışmalar yaptığı ifade edildi.

Yapılan Açıklamalar

Avukat Fevzi Randa, Yüksel’in halen kamu binaları, Antakya Galericiler Sitesi ve Dericiler Sitesi’nin inşaatı ile Hatay Ticaret Odası’nın hizmete açılması için çaba sarf ettiğini belirtti. Bu açıklamalar, Yüksel’in deprem sonrası faaliyet alanını değiştirerek inşaat sektöründe faaliyet göstermeye devam ettiğini gösteriyor.

Yüksel’in, deprem sonrası yaptığı bu faaliyetler, kamuoyunda tartışma konusu olmaya devam ediyor. Fuat Seçkin apartmanının yıkılmasına neden olan depremin ardından Yüksel’in nasıl bir yol izlediği merak konusu olmaya devam ediyor.

Yazının tamamını okumak için [İsmail Saymaz’ın yazısına buradan ulaşabilirsiniz.](https://www.sozcu.com.tr/)

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın