Temajet © 2021. Tüm hakları saklıdır.

Sokak Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. Ünlü Şarkıcı Ailesini Dava Etti: “Sizi Zırıl Zırıl Ağlatacağım”

Ünlü Şarkıcı Ailesini Dava Etti: “Sizi Zırıl Zırıl Ağlatacağım”

admin admin - - 3 dk okuma süresi
34 0

Sahne ismiyle Sansar Salvo olarak tanınan 34 yaşındaki Ekincan Arslan, toplumsal medya hesabından ailesiyle davalık olduğunu duyurdu.

“AİLEM RAPORLARIMI KULLANARAK BANKA HESAPLARIMA ERİŞİYOR”

Geçtiğimiz günlerde X hesabından yaptığı paylaşım ile intihara teşebbüs ettiğini belirten ünlü sanatçı, son paylaşımıyla ailesiyle ortasında geçenleri takipçilerine duyurdu. Gençlik yıllarında kanseri yenen ve bir müddettir ruhsal tedavi gördüğü bilinen Arslan, ailesinin uzun bir müddettir epikriz raporlarını ve geçmişte yatırıldığı akıl hastanesinde elde edilen evrakları kullanarak kendisine ilişkin banka hesaplarına ve telefon kayıtlarına eriştiğini sav etti.

Konuya ait toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Ailem yıllardır ekriptiz raporlarını kullanarak geçmişte yatırıldığım akıl hastanelerinden temin edilen, telefon kayıtlarımı ve banka hesaplarımı hukukçu kimliklerini kullanarak hukuk dışı halde elde etmektedir.” tabirlerini kullanan ünlü rapçi, Sıhhat Bakanlığı ve Adalet Bakanlığı’na davette bulundu.

https://twitter.com/sansar34/status/1752658272048370174

HUKUKÇU AİLESİNE ‘İSTİSMAR’ SUÇLAMASINDA BULUNDU

Ailesinin hukukçu kimlikleriyle kayıtlarını ve banka hesaplarını yasa dışı bir yolla elde ettiğini söyleyen rapçinin paylaşımları şöyle:

“Yumuşak odada her seferinde daha uzun müddet bağlanmakla tehdit edilerek ve kollarım acı verecek formda bükülerek yatırıldığım hastanedeki kamera kayıtlarımın mümkünse incelenmesini istiyorum. Dilekçe de yazacağım Sıhhat Bakanlığı’na. @saglikbakanligi”

“Ailem yıllardır epikiriz raporlarını kullanarak geçmişte yatırıldığım akıl hastanelerinden temin edilen, telefon kayıtlarımı ve banka hesaplarımı hukukçu kimliklerini kullanarak hukuk dışı halde elde etmektedir. @adalet_bakanlik”

‘SİZİ ZIRLATANA KADAR BIRAKMAYACAĞIM’

“İki hukukçu azaba yakın muamele gördüğüm hastanedeki durum karşısında hastane prosedürüdür diyerek hiçbir şey yapmadı. Hastaneye ödenen fiyatı de 140000 TL kadar yüksek söyledi babam Av. Gazi Arslan. @adalet_bakanlik”

“İntihar ettiğim güne dair raporu gittim aldım. Paylaşacağım. Triyaj raporunun ortada kaynaması olağan bir durumdu. Orada 35.8 derece olan ateşi göstermemeniz lazımdı ne olur ne olmaz. Ne konuştuğunuzu duydum. Bu işin peşini sizi benim zırladığım üzere zırlatana kadar bırakmayacam o odada.”

“Hastaneyi ben terk etmek istedim de o triyaj yoğunluktan değil sizin müdahaleniz sonucu ortadan kayboldu. Konuştuklarinizi duydum orada.”

‘HAYATIMI HİÇE SAYDIN’

Sansar Salvo son olarak 10 yıl evvel yaşadığı bir olaydan bahsetti:

“10 sene evvel ambulansla gitmemiştik. O vakit bile hayatımı hiçe saydın, dayımı bekledin gelip beni götürsün diye. Ağzım daha köpürmeye baslamamıştı konuttan çıkarken. O vaziyet kayıtlarda yok. İşin gücün Allah’ın kitabın paran pulun tapun..”

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın