Temajet © 2021. Tüm hakları saklıdır.

Sokak Haber

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Güncel
 4. »
 5. Reenkarnasyon teorisine göre ruhunuzun şimdiye kadar kaç hayat yaşadığını ve kaç hayat daha yaşayacağını nasıl bilebilirsiniz?

Reenkarnasyon teorisine göre ruhunuzun şimdiye kadar kaç hayat yaşadığını ve kaç hayat daha yaşayacağını nasıl bilebilirsiniz?

admin admin - - 4 dk okuma süresi
22 0

Genç bir ruhu gösteren işaretler : Ruhu genç olanlar yeni şeyleri, aletleri ve aygıtları inanılmaz bir keyifle kucaklıyorlar. Bunları çılgınca istiyorlar. Bilhassa parlak objelerin yanı sıra süreksiz hisler alma isteğinden da etkilenirler.

Bir ruhun yaşlı olduğunu nasıl anlarız?
“Olgun bir manevi kabuğa” sahip olanlar, parlak ve yeni olan her şeye kayıtsızdırlar. Pek de yeni olmayan aletlere, otomobillere ve konutlara razı olabilirler. Üstelik bu cins maddi çıkarlar da aramıyorlar. Ruhu yaşlı olan bir insanın asıl gayesi aydınlanmaya ulaşmaktır. Yaşlı bir ruha sahip olduğunuz gerçeği, maddi zenginlik ile ilgili hususları tartışma konusundaki isteksizliğiniz tarafından gösterilecektir.

Numeroloji kullanarak ruh yaşı nasıl hesaplanır?
Örnek olarak doğum tarihini 18.02.2005 olarak alalım. Tarihlerden her seferinde bir sayı eklemelisiniz: 1+8+0+2+2+0+0+5=18. Son sayı 1 ile 9 ortasında olmalıdır, münasebetiyle sonuç (18 sayısı) toplanmalıdır ve bu sayılar 1+8=9 olmalıdır. Alınan sayıya ve özel nota nazaran ruhun yaklaşık yaşını belirleyebilirsiniz.

Sonucun kodunu çözme :

 • Sayı 1 ise ruh çok genç demektir. Büyük olasılıkla o da yeni kişinin doğduğu vakitte “doğdu”. Bu türlü bir ruha sahip insanların neredeyse hiçbir sezgisi yoktur. Fakat hâlâ saf karmaları var.
 • 2 sayısını alanlar büyük olasılıkla ikinci kere doğarlar. Bir ruhun yaklaşık ömrü bir asırdır. Bu küçük bir sayıdır, hasebiyle karma şimdi bozulmamıştır. Lakin bu cins beşerler ekseriyetle bencildir.
 • Eğer 3 alırsanız ruh yaklaşık 150-200 yaşında demektir. Bu türlü bir göstergeye sahip bir kişi, bilimde yahut yenilikçi faaliyetlerde doruğa ulaşmaya yatkın olacaktır.
 • 4 alan ise üçüncü yahut dördüncü sefer doğar. Ruhları yaklaşık 200-300 yıl yaşar. Bu cins beşerler kusursuz bir sezgiye ve düzgün bir bilgiye sahiptir.
 • 5 puan alan beşerler olgun bir ruha sahiptir. Yaklaşık 500 yıldır bu dünyadalar. Bu türlü bir ruha sahip olan beşerler kendi isteklerini göz arkası eder ve hayatlarını oburlarının hizmetine adarlar.
 • 6 alan şahıslara çok olgun bir ruh armağan edilir. Yaklaşık 700 yaşında olabilir. Onlar harika antrenörler ve öğretmenlerdir. Ayrıyeten çocuklarını da uygun yetiştirebilecekler.
 • Eğer 7 ise ruh dünyada bin yıl yaşar. Bu çeşit tecrübeli beşerler muazzam maddi yüksekliklere ulaşabilecekler. Liderlik etmeleri ve gerilerindeki insanları yönlendirmeleri kolaydır.
 • 8 puanı alan beşerler, içlerinde bin yıldan daha eski bir ruh taşırlar. Bu türlü bir insan tüm hayatını kendisi hakkında daha çok şey öğrenerek ve bu dünyaya neden geldiğini anlayarak geçirecektir.
 • 9 sayısına sahip olanlar birebir vakitte olgun, milenyum ruhuna da sahiptirler. Bu çeşit insanlara çocukluktan itibaren bilgeliğin yanı sıra güçlü bir “altıncı his” de bahşedilmiştir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın