Temajet © 2021. Tüm hakları saklıdır.

Sokak Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. Rafet El Roman’dan estetik açıklaması: “Hiç operasyon olmadım”

Rafet El Roman’dan estetik açıklaması: “Hiç operasyon olmadım”

admin admin - - 3 dk okuma süresi
1 0

Son periyotta estetik haberleriyle gündem olan Rafet El Roman “Sadık Ahmet” galasında botoks haberleriyle ilgili konuştu. Gazetecilerin, “Sanatçıların geçirdiği estetik operasyonlarından sonra mimiklerini kullanamama üzere şikayetleri var. Son geçirdiğiniz estetik operasyondan sonra mimiklerinizi kullanabiliyor musunuz” sorusuna El Roman, ”Bugün mevzumuz o olmasın. Diğer bir vakit konuşalım. Hiç operasyon olmadım. Orada kaşlarım üst çıkmış. O denli göstermişler. Bugün makyaj bile yapmadım. Bakın var mı rastgele bir şey? Fake bir şeyler yapılıyor. Kurgu montaj oluyor. Benim bugün fotoğraflarım çekildi. Hollywood starı üzere atmışlar” dedi.

Filmle ilgili de konuşan Rafet El Roman, ”Sadık Ahmet, Batı Trakya’da çok büyük bir dava adamıydı. O yörede insanların çektiği eziyeti çok güzel biliyorum. Bende bir batı trakyalıyım. O hikayeyi sinemaya almaları benim içinde çok hisli oldu. Sinemayla ilgili yorumlarımı izledikten sonra yapacağım. Fakat kadroyu gördüğümde, Türkiye’nin en’lerini toplamış bir film” dedi.

GALA’DA KİM NE DEDİ?

Film gösterimi öncesi soruları yanıtlayan oyuncular, şunları söyledi.

Dizinin başrol oyuncusu Işık Fettahoğllu, ”Biz evvel burada sizlerle olmaktan çok heyecanlıyız. Yakın tarihin çok güçlü önderlerinden hayatının bir kesitini sizlere yansıtıyor olmak nitekim çok değerli. Çok önemli bir uğraşın sonunda yaşanan bir kahramanlık hikayesi izleyeceksiniz. Sadık Ahmet çok önmeli bir karakter. Umarım sizlere yanlışsız aksettirebilmişdir. Umarım yurt dışında yaşayan insanların çabalarına bir nebze ses olabilmişizdir” dedi.

Filmde Sadık Ahmet’i canlandıran Turgay Aydın, ”Muazzam bir üretim ve oyuncu takımıyla çalıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum” dedi.

Oyuncu Doğukan Güngör ise, ”Ben sinemaya son vakitlerin transfer oldum. Benden evvel çok fazla kıssası oldu. Ben son devrine dahil oldum. Bana verilen takviye için oyuncu arkadaşlarıma çok teşekkür ederim” dedi.

Filmin bir öbür başrol oyuncusu Ozan Akbaba ise, ”Çok önemli ve kültürel manada çok gurur duyulması gereken bir şahsiyetin sinemasını yaptık. Çok büyük bir sorumluluğun altına girdik. Ben kendi hissemi aldığım için çok memnunum. Takım arkadaşlarıma oyuncu arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Sineması beğeneceğinizi umuyorum. Herkese Teşekkür ediyorum” dedi.

patronlardunyasi.com

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın