Temajet © 2021. Tüm hakları saklıdır.

Sokak Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. Mustafa Denizli: Konuşmak için psikolojik olarak hazır değilim 

Mustafa Denizli: Konuşmak için psikolojik olarak hazır değilim 

admin admin - - 3 dk okuma süresi
28 0

Ünlü teknik yönetici Mustafa Denizli’nin kızı Lal Denizli, CHP’den Çeşme Belediye Lider adayı gösterildi. 33 yaşındaki Denizli, İstanbul Bilgi Üniversitesi Siyaset Bilimi mezunu. Milletlerarası İlgiler üzerine yüksek lisans da yapan Denizli’nin adaylığını sormak için babasın Mustafa Denizli’yi aradık. Denizli, adaylığı konuşmak için bir süre geçmesini beklemek istediğini söylerken, “Kafamı toparlayayım haftaya konuşalım şu anda ruhsal olarak konuşmak için hazır değilim” karşılığını verdi.

URLA’YA NİYET ÇEŞME’YE KISMET

Lal Denizli, birinci başvurusunu Urla’dan yapmıştı ancak CHP idaresi Denizli’yi babası Mustafa Denizli’nin memleketinden aday göstermeyi seçti. Lal Denizli aday gösterilmesinin akabinde da toplumsal medyasından yaptığı birinci açıklamada, “Yola çıkıyoruz. Değerli yol arkadaşlarım, pahalı örgütüm ve dostlarım; 18 yaşında kapısından girdiğim ve 14 yıldır gururla çaba ettiğim yüzyıllık esaslı partimden yeni bir yola adım atıyorum. Baba ocağım, bütün çocukluğum, gençliğim, ailem, biricik memleketim Çeşme Belediye Başkanlığı için genç bir bayan arkadaşınız, İzmirli bir hemşehriniz, emektar bir yol arkadaşınız olarak adaylık yürüyüşüne başlıyorum. Hoş memleketim İzmir ve Çeşmemiz için hayalini kurduğum bir hizmet ve kent idaresi anlayışı var. İştirakçi bir anlayışla yöneteceğimiz Çeşme’de yapacak çok ve büyük işlerimiz olacak. Gecesini gündüze katarak bu kent için çalışacak bir yol arkadaşınız olarak, adaylık açıklamamda sizleri yanımda görmekten ve desteğinizle onurlamaktan memnunluk duyacağım. Hepinize şimdiden teşekkür ederim.” açıklaması yaptı.

CEMİYET HAYATINDAN BÜYÜK DESTEK

Lal Denizli’nin adaylığını açıklamasının akabinde, toplumsal medyasından çok sayıda dayanak iletisi geldi. Annesi Çiğdem Kayalı, “Baş koyduğun bu yolda gösterdiğin azim, özveri, disiplin ve çalışkanlığın sonucunda daima başarılı oldun,. Bugün itibariyle başlayan bu yeni şiddetli süreçte yolun bahtın yeniden açık çok bol olsun. İnşallah senim özel ipek kızım,. Gururum” paylaşımı yaptı.

Bettina Hakko alkış emojisiyle dayanak verirken, teyzesi Şebnem Çapa, “Canım Lal’im yolun açık olsun. Gurur duyuyoruz seninle’ iletisi paylaştı.

Kuzeni Ceylan Çapa da, “Başarılar can kardeşim’ diyerek tebriklerini iletirken, eski ulusal futbolcu Gökhan Zan da, “Yolunuz açık olsun… Hatay için yaptıklarınızı unutmayacağız. Güzel ki varsınız” diye yazdı. Oğulcan Engin, “Hayırlı olsun Allah utandırmasın” yorumu yaptı. Bir çok isim de emojilerle takviyelerini sürdürdü.

patronlardunyasi.com

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın