Temajet © 2021. Tüm hakları saklıdır.

Sokak Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. Korkunç saldırı: Bıçak ve kemerle 3 kişi yaralandı!

Korkunç saldırı: Bıçak ve kemerle 3 kişi yaralandı!

admin admin - - 2 dk okuma süresi
21 0

Kadıköy’de Hafriyat Kamyonu Saldırısı

Kadıköy’de yaşanan olayda, inşaat alanından çıkan hafriyat kamyonunun sokağa park edilen araçlar nedeniyle dönüş yapamaması sonucu çıkan tartışma kavgaya dönüştü. Kornaya basarak bekleyen hafriyat kamyonunun şoförü ve arkadaşı, kendilerini uyaran Mert K. ve yanındaki 2 arkadaşına bıçak ve kemerle saldırdı.

Olayın Detayları

Olay, saat 13.30 sıralarında Kadıköy Caddebostan Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, Mert K. ve yanındaki arkadaşları araçlarıyla evlerinin bulunduğu sokağa geldi. Bu sırada inşaat alanından çıkarak sokağa girmeye çalışan hafriyat kamyonlarının şoförleri, araç parkları nedeniyle dönüş yapamadıkları için uzun süre kornaya bastı.

Mert K. ve arkadaşları, kamyon şoförlerini uyarmak amacıyla yaklaştıklarında aralarında bir tartışma başladı. Kısa süre sonra tartışma kavgaya dönüştü ve kamyon şoförleri, Mert K. ve arkadaşlarına bıçak ve kemerle saldırdı. Çevredekilerin müdahalesiyle kavga sonlandırıldı, ancak Mert K. ve arkadaşları çeşitli yerlerinden yaralandı.

Olayın Gelişimi

Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, kamyon şoförlerinin kaçtığını belirledi. Yaralılar ise hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Olay anı ise bir vatandaşın cep telefonu kamerasıyla kaydedildi. Polis ekipleri, olayla ilgili detaylı inceleme başlattı.

Olayın seyrinin kavgaya dönüşmesi, trafikteki stres ve öfkenin nasıl şiddete dönüşebileceğini gösteriyor. Benzer durumların önüne geçebilmek için sakin ve anlayışlı olmak, iletişim yollarını kullanmak ve gerektiğinde yetkililere başvurmak önem taşıyor.

Olaya ilişkin detayları içeren videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz:

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın