Temajet © 2021. Tüm hakları saklıdır.

Sokak Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. Kocasının Katlettiği Gözde’nin Son Sözü…

Kocasının Katlettiği Gözde’nin Son Sözü…

admin admin - - 5 dk okuma süresi
36 0

Tekstil firması çalışanı Beğenilen Karamus’un önü bir müddettir işsiz olduğu öğrenilen boşanma kademesindeki eşi Serdar Karamus, tarafından kesildi. İkili ortasında çıkan tartışma kısa müddette büyüyüp arbedeye dönüştü. Bir müddet sonra Serdar Karamus yanındaki tabanca ile 3 el ateş edip, eşini sırtından ve başından vurdu. Karamus akabinde birebir tabancayı bu kez kendi çenesinin altına dayayıp, bir sefer daha tetiğe dokundu. Beğenilen Karamus ile Serdar Karamus, kanlar içerisinde yerde kaldı.

GÖZDE KURTARILAMADI

Çevredekiler durumu, polis ve 112 Acil Sıhhat takımlarına bildirdi. Olay yerine gelen ambulansla özel bir hastaneye kaldırılan Beğenilen Karamus kurtarılamadı. Serdar Karamus ise ağır yaralı olarak Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırıldı. Beğenilen Karamus, İzmir’de Sasalı Mezarlığı’nda toprağa verildi. Durumu ağır olan Serdar Karamus’un hastanedeki tedavisinin sürdüğü bildirildi.

AİLESİ ONAYLAMAMIŞ

Gözde Karamus’un babası Yüksel ve annesi Gülhan Madi, acılarının birinci günkü üzere tazelediğini koruduğunu söyledi. Beğenilen Karamus’un TARİŞ’ten emekli Kıbrıs gazisi babası Yüksel Madi, kızının olaydan 3 yıl evvel Serdar Karamus ile tanışıp evlendiklerini belirtip, “Başlangıçta biz, bu evliliği onaylamadık. Lakin, kızımın istemesi üzerine razı olduk” dedi.

​​​​​​​

İŞKENCE GÖREREK DAYAK YEMİŞ

Kızının evlenmesinden 1 yıl sonra eşinden şiddet görmeye başladığını belirten iki çoçuk babası baba Madi, “Kızımı azap boyutunda dövmeye başlamıştı. Kızımın üzerine çaydanlıktan sıcak su dökmüş. Bağlayıp, dövmüş. Dinlene dinlene dövmüş. Banyo yaparken çıplak yerlerine kabloyla vurmuş. Kaldıkları sitenin bahçesinde, herkesin gözü önünde darbetmiş. Kredi kartlarını, maaşını alıyormuş. Artık dayanamayınca kızım gelip, durumu bize anlattı. Geçen 8 Kasım’da boşanma davası açıldı” dedi.​​​​​​​

UZAKLAŞTIRMA KARARINI YOK SAYMIŞ

Serdar Karamus’un, kızı ve kendilerini tehdit ettiğini de belirten Yüksel Madi, “Sık sık ‘Birilerini de yakarım giderim’ diyordu. Boşanma davası açılmasından sonra hakkında uzaklaştırma kararı çıkartıldı. Olaydan 20 gün evvel iş yerinden çıkan kızımı takip edip, uzaklaştırma kararını ihlal etmiş. Kızımı öldüren bu caninin en ağır cezayı almasını istiyoruz. Canımız yandı. Kızımızı işe biz götürüp, getiriyorduk. Bir anlık boşluktan faydalanıp, planlayıp, tasarlayarak bu cinayeti işledi” diye konuştu.

“ANNE SERDAR BURADA…”

Gözde Karamus’un annesi Gülhan Madi ise olay günü yaşananları, “Kızım 17.00’de işten çıkacaktı. Olağanda biz kendisine eşlik ediyorduk. Üst komşum ‘Ben alırım işten abla’ dedi. Kızımla öğlen molasında konuşmuştuk. ‘Sen istediklerimi hazırlayacaksın diye bugün yemek yemeyeceğim’ dedi. İşten çıkmasına yakın birkaç sefer aradım ancak yanıt vermedi. Ama, babasını arayıp, ‘Biz yoldayız’ diye bilgi vermiş. Sonra 16.55’te beni aradı. ‘Anne ben geldim, parkın oradayım’ dedi. Dikkat etmesini söyledim. ‘Kimse yok’ dedi. Ne yaptığımı sordu. Yemekleri hazırladığımı, namaz kılacağımı söyledim. Ezanın okunmaya başladığını ve babası için tatlı aldığını söyledi. Bir anda kızım ‘Anne Serdar burada çabuk aşağı in’ dedi. Ben koştum. Hatta bu ortada eşimi de uyandırmak için kendi zilimize bastım.

KIZINI KANLAR İÇİNDE BULDU

Eşimin yanına gidip uyandırmaya vaktim yoktu. Konutumuz yer üstü 1’inci katta. Bu esnada 4 el silah sesi duydum. Parka ulaştığımda Beğenilen yerde yatıyordu” dedi. Gözü yaşlı anne Gülhan Madi, “Kanlar içinde gördüm kızımı. ‘Gözde geldim, duyuyor musun’ diye sordum fakat hiçbir ses vermedi’. Kızımın katiline en ağır cezanın verilmesini istiyorum. Adalet istiyorum” dedi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın