Temajet © 2021. Tüm hakları saklıdır.

Sokak Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. Gani Müjde’ye Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı gösterilen Ahmet Aras’a destek paylaşımı yaptı, sosyal medyadan tepki yağdı

Gani Müjde’ye Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı gösterilen Ahmet Aras’a destek paylaşımı yaptı, sosyal medyadan tepki yağdı

admin admin - - 6 dk okuma süresi
26 0

Kenan GÜRBÜZ

Gani Müjde toplumsal medya hesabından şu paylaşımı yaptı:

“Özgür Özel en gerçek işini Muğla’da yaptı. Muğla’nın yeni lider adayı Ahmet Aras oldu. Bodrum’da kıt ödeneklerle yaptığı hizmetlerle, imar izinlerindeki hassasiyetiyle, bilhassa konutlara fiyatsız tankerler göndererek su kahrını aşmasıyla tam not almıştı aslında. Muğla’da da birebir performansı göstereceğinden hiç kuşkum yok. Yolun açık olsun Muğla’nın öz evladı…”

SOSYAL MEDYADA REAKSİYON YAĞDI

Gani Muştu’nun takviye paylaşımına reaksiyon gösteren vatandaşlar, Muştu’nun paylaşımının altına yaptıkları yorumlarla yansılarını gösterdiler.

TEPKİ YORUMLARI

Gani Müjde’ye reaksiyon gösteren toplumsal medya kullanıcılarının yorumlarının bir kısmı şöyle:
“Gani beyefendi, siz ya dünyadan kopuk, inzivada yaşıyorsunuz ya da dişe bedel bir menfaatiniz var ki halka karşın başarısız, yetersiz, yeteneksiz, çapsız adayları alkışlıyorsunuz. Çok yazık! Biraz halkın ortasına karışın da çarşıda, pazarda,kapı önlerinde, kahvede neler konuşuluyor dinleyin”

“Bodrum’daki imar hassasiyeti
Biz geri zekalıyız”

“O sanatkarların orman içine, deniz kıyısına kondurdukları yalı, villa üzere konutlara nasıl imar hakkı verildi sormak lazım…”

“Siz ya Bodrum’da yaşamıyorsunuz ya da işkembeden sallıyorsunuz Yalıkavak karanlık içinde yolları köstebek yuvası yalıkavak bodrum ortası yolu berbat her yağmurda Cumhuriyet caddesi sular altında .. Fakat kitle musait ne versen kabul”

“Gani beyefendi şakamı bu söyledikleriniz. Hangi performanstan bahsediyorsunuz. Muğla güya Akp belediyesi idi. Başarısız bir beşere başarısız diyememek. Ne kadar acı. Yeni Türkiye solcusu, sağcısı herkeste tıpkı problem”

“Bodrum’da yaşamadığınız belirli Gani Beyefendi. Ahmet Aras’ın eşime bir kırık bacak borcu var. Bodrum Yalıçiftlikte oturuyorum. Hayatımızı kararttı. Safari yolu mu istersiniz? Pislik içinde ve hiçbir paklığı yapılmayan bir köy mü istersiniz. Sinek ilaçlaması yapılmayan bir köy mü istersin”

“Bodrum’da yıllardır alt yapı yok, sular akmaz…Bu neyin güzellemesi?”

” Bodrum’a en son ne vakit geldiniz ? Biz her sene otomobillerimize 2 kadro lastik almak zorundayız. Yapılan yolların ömrü 2 hafta sürmüyor bile biyerlerden patlıyor. Su sorunu çözüldü mü ? Turizm dalının kalbinde beşerler işe duş alamadan gidiyorlar!”

“Harbi güldürü muharriri olduğunuza artık inandım .. 25 yıldır bodrumda yazlı kışlı yaşıyorum ..geçirdiğim en sefil devir denebilir .. dağ taş beton oldu .. 1 hafta mescitten meskenlere su taşıdık ..ufak kesintileri söylemiyorum bile .. yollar delik deşik her ay tertipli lastik patlar”

“İkamet ettiğiniz villalara mı tankerlerle su taşımıştı, dün İstanbul, bugün Muğla, yarın hangisinde sıra var. Güzellemelere devam”

“11 yıl Bodrum’da yaşadım. Ne yazın ne de kışın yanlışsız dürüst bir belediye hizmeti göremedim. 11 yıl boyunca su-kanalizasyon vs nedenlerle açılan sokağımın bitişini göremedim. Olur olmaz her köşede otopark parası alan vazifelileri aşamadım. Ne köy ne kent olabildi Bodrum yıllarca…”

“140 bin imar verildi devrinde su kesintisi nedeni kendisidir, sonra sus hissesi olarak tankerle su dağıtacağız dedi, sıra alanlar su alamadı, otomobile 30 bin TL 2 yılda lastik alt grup yaptırdım, bodrum tarihinde yol olmadığı için dolmuş çalışmadı, yaptığı cafelerde fiyatları görün”

“Gani beyefendi Senaryo yazma konusunda 1 numarasınız”

“Bodrum ‘da yaşayan bir insan olarak söylüyorum, sokaklar dar olduğu için ve herkesin suyu haftalarca gelmediği için o denli bilindiği üzere her sokağa girmedi tankerler, biz haftalarca susuz kaldık, deniz suyu ile yıkandık, bodrum birkaç yıldır çok çekti”

“Gani beyefendi, halkta karşılığı olmayan desteklenmeyen, yanlışları birkaç doğrusundan çok çok daha fazla olan bir adaya dayanağınızı şahsî dostluğunuza bağlıyorum, yoksa kendileri berbat bir idare ve berbat bir belediyecilik yaparak Bodrum’u bitirmiş birisidir…”

“İmar izinlerindeki hassasiyet mi? Bodrum icin mi? Abi bu en komik iletinin olabilir. Tanıyor olabilirsiniz ve bir biçimde dayanak olabilirsiniz lakin Bodrum ve imar hassasiyeti tıpkı cümlede komik oluyor”

patronlardunyasi.com

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın