Temajet © 2021. Tüm hakları saklıdır.

Sokak Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. Bizim adaylarımızın gözü, gönlü ve aklı başka yerlerde değil

Bizim adaylarımızın gözü, gönlü ve aklı başka yerlerde değil

admin admin - - 3 dk okuma süresi
1 0

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti’nin İzmir ilçe belediye liderlerini açıklıyor. Erdoğan’ın konuşmasından satır başları şöyle ;

”Sözlerimin başında sabah yaşadığımız merkezi Menderes açıkları olan 5,1 şiddetindeki sarsıntıdan ötürü tüm İzmirlilere geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Cumhur İttifakı olarak İzmir Büyükşehir Belediye lider adayımız Hamza Dağ kardeşimizin akabinde bugün de ilçelerimizde aday göstereceğimiz isimleri açıklamak üzere bir ortadayız. Maksadımız aday belirleme süreçlerini en kısa müddette bitirerek tüm gücümüzü 31 Mart’ta sandıkları patlamak için kullanmaktır. Milletimiz 31 Mart’ta kentlerini eser ve hizmet siyasetiyle yönetecek belediye liderlerini tercih edecektir. Türkiye’de artık yalnızca gösteriyle algıyla belediye başkanlığı yaparak kentlerimizin yıllarını heba etme bölümü sona ermiştir.

”HİÇBİR KENTİMİZİ TÜRKİYE YÜZYILI BELEDİYECİLİĞİ ANLAYIŞINDAN YOKSUN BIRAKMAYALIM”

Gelin İzmir başta olmak üzere hiçbir kentimizi Türkiye Yüzyılı belediyeciliği anlayışından yoksun bırakmayalım. Milletimiz, 31 Mart’ta kentlerini, ortak pahalarını istismar siyasetiyle değil eser ve hizmet siyasetiyle yönetecek belediye liderlerini tercih edecektir. Bizim adaylarımız, belediye başkanlığı koltuğunda oturan fakat gözü, gönlü ve aklı öbür yerlerde olan isimler üzere değildir, olmayacaktır. Ülkemizin başına 40 yıldır musallat edilen bölücü terör belası tekrar bu toprakları işgal teşebbüsünün modülü. Emperyalist güçler sinsi oyunlara içeriden dayanak verecek maşaları figüranları sürekli buldular. Kimi bilerek kimi bilmeyerek bu senaryolarda rol üstlenenler tarih önünde hak ettikleri notları almışlardır. Hükümetimizin birinci devri ülkenin yakasından düşmek istemeyen vesayet güçlerine karşı gayret ile geçti.”

18. seçimimize 18. imtihanımıza hazırlanıyoruz. İnşallah bu seçimi de muvaffakiyetle tamamlayıp Türkiye Yüzyılı yürüyüşümüzü hızlandıracağız. Siyasi ve ekonomik bağımsızlığını tahkim eden Türkiye’nin bölgesel ve global sorumlulukları artıyor.

İSRAİL’E GAZZE ÇAĞRISI

Uluslararası Adalet Divanı’nın dün aldığı karar; dünya 5’ten büyüktür haykırışımızın adeta bir aksisedasıdır. İsrail’i bir sefer daha memleketler arası toplumun sesine kulak vererek hücumlarını bir an evvel durdurmaya çağırıyoruz. Tüm bu gerçeklere karşın Türkiye’nin kendi topraklarından vatandaşlarından ibaret bir güç olmadığını hala anlamayanlar var.

‘NE İZMİR, NE DE İZMİRLİ KİMSENİN TEKELİNDEDİR’

Ne İzmir, ne de İzmirli kimsenin inhisarındadır. Bu kente azimle hizmet eden herkes İzmirlidir. İzmir’in ilçeleri, mahalleleri, sokaklarının hali ortada. Körfezi kokutanların bu kente vereceği hiçbir şey yok.”

ayrıntılar geliyor…

patronlardunyasi.com

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın