Temajet © 2021. Tüm hakları saklıdır.

Sokak Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kültür Sanat
  4. »
  5. Bircan Bali eski partneri Seren Serengil hakkında gündem yaratacak sözler söyledi: “Kafası çalışmıyor”

Bircan Bali eski partneri Seren Serengil hakkında gündem yaratacak sözler söyledi: “Kafası çalışmıyor”

admin admin - - 3 dk okuma süresi
5 0

Her söylediği her yaptığı olay olan Seren Serengil, geçtiğimiz sene sunuculuğunu yaptığı yayını terk etmişti. Ünlü isim hakkında kovulduğu i çıkmıştı.

Çıkan tezlerin akabinde sessizliğini bozan 52 yaşındaki müzikçi ve sunucu; yorumcular Bircan Bali, Arto Dalga ve üretimci tarafından mobbing, hem kelamlı hem de ruhsal şiddete maruz kaldığı için bu kararı aldığını açıklamıştı.

Yaşanan bu olay o devir çok konuşulmuştu. Bircan Bali artık ise katıldığı bir programında, Seren Serengil hakkında yaptığı yorumlarla tekrar gündeme geldi.

Bali, “Seren Serengil ile niçin anlaşamıyorsun?” sorusu üzerine yaşananları şu sözlerle anlattı:

“Kafası çalışmıyor”

“Bu çok yanlış bir soru. Biz daima anlaştık. Seren Serengil kalbi ağzında doğmuş biri. Ona mantığınla hiçbir şey yaptıramazsın. Seren’de mantık sıfır. Mantıksız… Seren’in yalnızca kalbi çalışıyor, başı çalışmıyor.

Kafasının çalıştığı noktalarda afallıyor. Karşısında başı çok çalışan biri olduğunda da afallıyor.

“Ben başı çok çalışan biriyim”

Ben başı çok çalışan biriyim, hislerini geriye atmış biriyim. Galiba Seren’e benimle ilgili artık kalbinin çalışmaması gerektiğini söylediler.

“Dans etmeye karar verdik”

“Bir Amerika tatili yaşadı. Tatildeyken bana önemli hakaretlerin olduğu bir yazı yazdı” diyen Bali, şöyle devam etti; “Seren, Demet Akalın’la tatile gidince biz de programda Arto ile iki kişi kalınca yayını doldurmak için dans etmeye karar verdik.

“Bize bir yazıyla döşedi”

O gidince biz dans ettik diye olay oldu. Güya ameliyata gitti… Arto ile bana çok reyting geldi. Seren galiba buna gerildi ve bize bir yazıyla döşedi.

Saçma sapan şeyler yazdı kendimi çok sıkıntı tuttum. Yayına gelince ‘halaysız, danssız açtık’ deyince bende husus çene kilitleme gitti. Bunlar yaşanırken Demet Akalın’ın dünyada haberi yoktu.

“Gazla çalışıyor”

Seren Serengil LPG, kimse gaza getirmezse kendi kendini gaza getiriyor. Gazla çalışıyor.” diyen sunucu kelamlarına şöyle devam etti; “Birileri onu gaza getirdi. İzlemeden, dinlemeden, bilmeden sözler ağzından döküldü.

“Birbirimizi boğarız herhalde”

Yaşadığımız onca anıya ve programa karşın bunu yaptı. Seren Serengil ile tekrar yapsak birbirimizi boğarız herhalde. Seren’le düşman değiliz. Seren’in başına bir şey gelse annesinden evvel ben konutuna gitmiş olurum.

“Seren Serengil’i seviyorum”

Seren Serengil’i seviyorum lakin kırgınım. Eski formatımızı da özlemedim.”

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın