Selvi Kılıçdaroğlu paylaştı: Hep özlersiniz…

Selvi Kılıçdaroğlu paylaştı: Hep özlersiniz…

05/05/2023 Kapalı Yazar: sevi


Selvi Kılıçdaroğlu, eşi Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile doğum günü nedeniyle yaptığı görüntülü görüşmenin videosunu Twitter hesabında yayınladı. Kılıçdaroğlu, “Ömrünü devlete ve siyasete vermiş biriyle hayatı paylaşmak zordur, hep özlersiniz, çocuklarınız özler. Bugün benim doğum günüm” dedi. Kılıçdaroğlu ise “alıntıladı ve “Hayat arkadaşım, derttaşım, yuvamızın Selvi’si. Ne dese haklıdır” ifadesini kullandı.

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, eşi Selvi Kılıçdaroğlu’nun doğum gününü telefondan görüntülü görüşme yaparak kutladı. Kılıçdaroğlu, bu akşam bu videoyu Twitter hesabından yayınladı. Selvi Kılıçdaroğlu, paylaşımında şunları kaydetti:

“Ömrünü devlete ve siyasete vermiş biriyle hayatı paylaşmak zordur, hep özlersiniz, çocuklarınız özler. Bugün benim doğum günüm.”


KILIÇDAROĞLU: NE DESE HAKLIDIR

CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu, eşi Selvi Kılıçdaroğlu’nun doğum gününü telefonda görüntülü görüşme yaparak kutladı. Kılıçdaroğlu, bu akşam Twitter hesabından Selvi Kılıçdaroğlu’nun paylaştığı videoyu alıntıladı. Kemal Kılıçdaroğlu, paylaşımında şunları kaydetti:

“Hayat arkadaşım, derttaşım, yuvamızın Selvi’si. Ne dese haklıdır.”

Selvi Kılıçdaroğlu: Kemal Bey, Ali Bey’i de mutfağa girmeye ikna ettiİlginizi ÇekebilirSelvi Kılıçdaroğlu: Kemal Bey, Ali Bey’i de mutfağa girmeye ikna ettiSelvi Kılıçdaroğlu: Baharın esintisi çok güzel günlerin habercisi...İlginizi ÇekebilirSelvi Kılıçdaroğlu: Baharın esintisi çok güzel günlerin habercisi…Ekonomi Haberleri