Sahte içki kabusu Bodrum’da: 1 kişi öldü, 1 kişinin durumu ağır

Sahte içki kabusu Bodrum’da: 1 kişi öldü, 1 kişinin durumu ağır

16/11/2022 Kapalı Yazar: sevi


Muğla’nın Bodrum ilçesinde sahte içki içtiği tahmin edilen iki kişiden biri yaşamını yitirdi, diğer kişi ise yoğum bakım ünitesinde tedavi altına alındı.

Sahte içki kabusu Bodrum’da: 1 kişi öldü, 1 kişinin durumu ağır

Muğla’nın Bodrum ilçesindeki Eskiçeşme Mahallesi’nde yaşayan evli 58 yaşındaki marina görevlisi Hasan Rıfat Tumanbay dün akşam içtiği içkinin ardından fenalaşarak ambulans ile özel bir hastaneye kaldırıldı.

Tumanbay yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitirdi. İçtiği alkolden dolayı zehirlendiği tahmin edilen Tumanbay’ın cenazesi otopsi için Muğla Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Bodrum’daki başka bir sahte içki olayında ise Ahmet B. ise içtiği alkolün ardından fenalaştı. Yakınları tarafından ambulans çağrılarak Bodrum Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Ahmet B. ardından Muğla’daki özel bir hastanenin yoğun bakım ünitesine sevk edildi. Ahmet B. nin hayati tehlikeyi atlatamadığı belirtilirken polis olayla ilgili adli soruşturma başlattı.

Bursa'da sahte içki zehirlenmesinde ölü sayısı 4'e çıktı İlginizi Çekebilir Bursa’da sahte içki zehirlenmesinde ölü sayısı 4’e çıktı Sahte içki kâbusu hortladı: Ölü sayısı artıyor İlginizi Çekebilir Sahte içki kâbusu hortladı: Ölü sayısı artıyorEkonomi Haberleri