İstanbul 35 dereceyi gördü, sahillerde yoğunluk oluştu

İstanbul 35 dereceyi gördü, sahillerde yoğunluk oluştu

14/08/2022 Kapalı Yazar: seviHava sıcaklıklarının artmasıyla birlikte İstanbullular sahillere akın etti. Sıcaktan bunalıp soluğu Caddebostan Sahilinde alan bazı vatandaşlar sahilde dinlenirken, bazı vatandaşlar da kendilerini denize bıraktı. Serin suda keyif yapan vatandaşlar sahilleri doldururken, İstanbulda termometreler 35 dereceyi gösterdi.

Nem oranının ise yüzde 60 olarak kaydedildiği kentte serinlemek isteyenler Caddebostan Sahilinde yoğunluğa neden oldu. Sahil boyu bisiklet sürenlere sıcaktan dolayı denize giren vatandaşlar eşlik etti.

Hafta sonunu sahilde geçiren Nazlıcan Dağlı, Sıcaklık 35 derece diyorlar ama bence hissedilen daha fazla. 40 derece vardır diye düşünüyorum. İnsanlar sahile akın etmiş, çok kalabalık. Evlerde durulmuyor. Ayaklarımız toprağa bassın istedik biraz serinlemek için dedi.
Sıcak havanın keyfini sahilde çıkaran Ertan Eryılmaz, Son birkaç gündür İstanbulda çok yüksek sıcaklıklar var. Hafta içi bir yere giderken çok zorlanıyoruz. Hafta sonu kendimizi sahillere atıyoruz dedi.

İstanbulun çok sıcak olduğunu belirten Ugandalı Hen Henre, Uganda buradan daha soğuk, burası daha sıcak. Burası 30 dereceden daha yüksek. Benim için fazla bir sıcaklık dedi. (İHA)

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/gundem.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Ekonomi Haberleri