Erdoğan mitingine resmi plakalı otobüsler ile taşıdılar

Erdoğan mitingine resmi plakalı otobüsler ile taşıdılar

24/04/2023 Kapalı Yazar: sevi


Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Bursa Gemlik ilçesinde katıldığı mitinge AKP’li Büyükşehir Belediyesine ait resmi plakalı otobüslerle vatandaşlar ve belediye personeli getirildi. Aralarında tur otobüslerinin de bulunduğu çok sayıdaki toplu taşıma aracı, Gemlik Çevre Yoluna park edildiği görüldü.

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Bursa Gemlik mitinginde, AKP’li Büyükşehir Belediyesine ait sıra sıra dizilmiş çok sayıda resmi plakalı halk otobüsleri dikkat çekti.

RESMİN PLAKALI OTOBÜSLER SIRA SIRA DİZİLDİ

Erdoğan, Siro Batarya Geliştirme ve Üretim Kampüsü Temel Atma Töreni için geldiği Gemlik’te, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda otobüs üzerinden halka hitap etti.

Erdoğan’ın Gemlik mitingine AKP’li Büyükşehir Belediyesine ait resmi plakalı otobüslerle kent merkezi ve ilçelerden vatandaşlar ve belediye personeli getirildi. Aralarında yakın illerden de gelen tur otobüslerinin de bulunduğu çok sayıdaki toplu taşıma aracının Gemlik Çevre Yoluna park edildiği görüldü.

BELEDİYEDE OFİSLERİN BOŞALDIĞINI AÇIKLADI 

CHP Bursa İl Başkanı Turgut Özkan, AKP’li Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin memur-işçi tüm kamu çalışanlarını saat 11.00’de otobüslere doldurulup mitinge götürdüğünü, belediyede ofislerin boş olduğunu ve işlerin durduğunu açıkladı.

 

Erdoğan: Bizim ne Alevilik dinimiz var ne Şia dinimiz varİlginizi ÇekebilirErdoğan: Bizim ne Alevilik dinimiz var ne Şia dinimiz varAKP'nin Hatay'daki aday tanıtım toplantısında skandal sözlerİlginizi ÇekebilirAKP’nin Hatay’daki aday tanıtım toplantısında skandal sözlerEkonomi Haberleri