Bahçeli seçim startını Sivas’tan verdi; “Bizim adayımız belli, kararımız net”

Bahçeli seçim startını Sivas’tan verdi; “Bizim adayımız belli, kararımız net”

04/09/2022 Kapalı Yazar: seviMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 2023’te yapılması planlanan seçimler için mitinglerine Sivas’tan başladı. MHP lideri, “2023’e Doğru: Aday Belli, Karar Net” isimli mitinginde “Hedefimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın açık ara farkla cumhurbaşkanı seçilmesidir” dedi. 

Bahçeli’nin açıklamalarından satır başları şöyle:

Bizim adayımız belli kararımız nettir. Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır. Hedefimiz Sayın Erdoğan’ın açık ara farkla tekrar Cumhurbaşkanı seçilmesi ve çok güçlü bir MHP grubu ve Cumhur İttifakı’nın tecelli etmesidir.

Zillet İttifakı ise yıkımdır, yalandır. Samimiyetleri sahte sevgileri sanal, sadakatleri samandır. CHP’nin başındaki zatın hiçbir lafı da Türkiye’nin lehine değildir. Ağzından terör örgütüne tek bir kınama dahi çıkmamıştır. “

Ekonomiden şikayet ediyorlar. Battık bittik masalıyla avunuyorlar. Fakat Türkiye ekonomisinin büyüdüğünü itiraf edemiyorlar. Enflasyonla kıyasıya mücadeleyi ifade edemiyorlar. Türkiye’nin dengeli ve doğru politikalarla muhtemel sorunlardan en az etkilenen ülke olduğunu asla söyleyemiyorlar. Enflasyon canavarının mutlaka başı ezilecek. Fiyat istikrarı eninde sonunda sağlanacak.

Bugün az yiyen inşallah yarın çok yiyecek, bugün az kazanan yarın inşallah çok kazanacak

Ayrıntılar geliyor… 

 

 

Ekonomi Haberleri