Aslantuğ: Yarınlar için artık daha fazla gecikmeyelim

Aslantuğ: Yarınlar için artık daha fazla gecikmeyelim

23/04/2023 Kapalı Yazar: sevi


Türkiye İşçi Partisi Muğla 1. sıra milletvekili adayı ünlü sinema ve dizi oyuncusu Mehmet Aslantuğ, Fethiye ilçe örgütünün seçim bürosu açılışında konuştu. Aslantuğ, “Yarınlar için artık daha fazla gecikmeyelim” dedi.

Türkiye İşçi Partisi (TİP) Muğla 1’inci sıra milletvekili adayı ünlü sinema ve dizi oyuncusu Mehmet Aslantuğ, Gökova semt pazaryeri ziyaretinin ardından Fethiye ilçe örgütünün seçim bürosu açılışına katıldı.

image small

“EVLATLARIMIZIN YARINLARI İÇİN YOLA ÇIKTIK”

Fethiyeli yurttaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Aslantuğ açılış konuşmasında şu ifadeleri kullandı;

*Evlatlarımızın yarınları için, bu toprakların yarınlarında hak edeceği sosyal devleti çok daha güçlü yapmak için yola çıktık. Çok daha derinlikli inşa etmek için; hak ve özgürlükleri, kültür ve sanat ikliminden bireysel ve toplumsal hak ve özgürlüklere yaygınlaştırmak için yola çıktık.

*Doğanın birlikte yaşadığımız ve doğayı birlikte paylaştığımız canlılar da dahil olmak üzere insana emanetini kutsal ve değerli bilen bir anlayış için bir aradayız.

*Yarınlar için artık daha fazla gecikmeyelim. Birçok arkadaşımızla çok derinlikli duygularla burada bir aradayız.

*Heyecanımız diri, selamlarımız diri. Hem Muğla’da hem de ülkenin her yerinde dalga dalga büyüyen bir heyecan var.

TİP adayı Mehmet Aslantuğ: Siyaset değil haysiyet mücadelesiİlginizi ÇekebilirTİP adayı Mehmet Aslantuğ: Siyaset değil haysiyet mücadelesiMehmet Aslantuğ ve Serhat Özcan'ın aday olduğu iller belli olduİlginizi ÇekebilirMehmet Aslantuğ ve Serhat Özcan’ın aday olduğu iller belli olduEkonomi Haberleri