AKP’li eski başkan isyan etti: Kapı kapı gezip ‘AKP’ye oy vermeyin’ diyeceğim

AKP’li eski başkan isyan etti: Kapı kapı gezip ‘AKP’ye oy vermeyin’ diyeceğim

07/07/2022 Kapalı Yazar: seviGelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici, Selçuklu Belediyesi Kurbanlık Pazarında besicilerle bir araya gelerek sorunlarını dinledi.

HAYVANLARI SATIP HAYVANCILIĞI BIRAKACAĞIM

Ekici’ye dert yanan bir besici, Başkanım, benim son senem. Ben, hayvanları satıp hayvancılığı bırakacağım. Artık kim yaparsa yapsın. Gitsin eti de ithalat yapsın. Herkesi tehdit ediyor ya, ithal, ithal. Bunu da ithal etsin bakalım dedi.

AK PARTİYE BİR DAHA OY VERMEYECEĞİM

AKP Karatay İlçe Gençlik Kolları eski Başkanı olduğunu söyleyen Veysi Tunç isimli bir besici ise, bir daha AKP’ye oy vermeyeceğini ve kapı kapı gezerek vatandaşların da oy vermemesi için mücadele edeceğini ifade etti. Veysi Tunç isimli besici, şunların söyledi:

*İnşaat mühendisiyim, şu şekle bak! Ben bu hale düşecek adam değildim. Ben AK Parti Gençlik Kolları İlçe Başkanlığı yaptım, 38 yaşındayım. Şerefim namusum üzerine yemin ediyorum ki AK Parti’ye bir daha oy vermeyeceğim.

*Ak Parti için kapı kapı zile bastım. Şu an tekrar kapı kapı dolaşıp zile basacağım ‘oy vermeyin’ diye. Koca Türkiye’deki şeker fabrikaları, rahmetli Özal’ın kurduğu şeker fabrikalarının hepsini sattı, yedi bitirdi.

*Dışardan herkes bunun farkında ama kimse konuşamıyor. Kim nereden geldi, nereye gidiyor herkes bunların farkında. Artık Türkiye’de cahil yok.

aip2(‘pageStructure’, {“pageType”:”other”,”pageCategory”:”sozcu”,”pageIdentifier”:””}, ‘https://www.sozcu.com.tr/rss/gundem.xml’);var aip2_pageCategory = “sozcu”;

Ekonomi Haberleri